JABLOTRON 100+

Proč chtít alarm Jablotron 100+

Ryze česká technologická společnost Jablotron působí na trhu od roku 1990. Jejich zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ patří mezi to nejlepší pro zabezpečení bytu, domu, chaty, kanceláře nebo celé firmy. Vyniká nejen svojí spolehlivostí, ale také unikátním systémem ovládání, kterému porozumí opravdu každý. Krom toho, že Vás ochrání před zloději, požárem nebo záplavou, nabízí i funkce chytrého domu. Pomocí alarmu tak můžete otevírat garážová vrata nebo vjezdovou bránu, ovládat osvětlení, žaluzie nebo topení, zapínat závlahu. A to vše, pomocí mobilní aplikace MyJABLOTRON klidně z druhé strany země. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno! .


Komplexní řešení pro
zabezpečení a komfort

JABLOTRON 100+ je profesionální zabezpečovací systém, který kompletně ochrání váš byt, dům nebo firmu a zároveň vám usnadní život díky možnostem automatizace.


                          Zabezpečení, ochrana i komfort

JABLOTRON 100+ dokáže majitele upozornit na možné vloupání (otevření dveří, oken, rozbití skleněných výplní, pohyb osob uvnitř objektu).

Umí také rozpoznat hrozící nebezpečí v podobě požáru (výskyt kouře, zvýšení teploty), záplavy nebo úniku plynu.

Možnosti zabezpečení rozšiřují kamery. Díky propojení s aplikací MyJABLOTRON máte svůj objekt plně pod kontrolou bez nutnosti neustále sledovat telefon.

Navíc nabízí chytré funkce automatizace, které vám usnadní život. Na dálku tak můžete ovládat např. osvětlení, vytápění nebo zavlažování.


Možnosti ovládání

JABLOTRON 100+ nabízí několik možností ovládání, které lze kombinovat podle preferencí jednotlivých uživatelů. Všechny způsoby jsou intuitivní, takže si jejich používání všichni rychle osvojí. Systém využívá logiku semaforu: zelená - odjištěno / červená - zajištěno


Aplikace MyJABLOTRON

Je určená pro chytré telefony (iOS nebo Android), umožňuje ovládat a kontrolovat alarm odkudkoliv. Díky push notifikacím, e-mailům nebo SMS okamžitě víte o každém poplachu. V aplikaci si můžete zobrazit aktuální informace, historii událostí i poplachové fotografie.


                                        Apple Store                                                                                            Google Play 


Profesionální montáž

JABLOTRON 100+ je profesionální zabezpečovací systém, který je navržen a instalován specialisty.  Tím je zaručeno spolehlivé a účinné fungování systému pro váš klid a bezpečí.

JABLOTRON 100+ je možné instalovat několika způsoby. V dokončených a zařízených objektech se provádí bezdrátová montáž, která je šetrná k interiéru a nevyžaduje stavební úpravy.

U novostaveb a rekonstruovaných objektů se montáž většinou provádí kombinací drátové a bezdrátové instalace.


Řešení pro rezidenční i komerční objekty

JABLOTRON 100+ obsahuje širokou škálu volitelných komponentů a příslušenství, které přinášejí moderní řešení pro zajištění bezpečí domácností i malých a středních firem. 

Elektromontáže D&A Meliorem s.r.o. na Firmy.cz

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

D&A Meliorem společnost s ručením omezeným - 1230