VICTRON MĚNIČ SOLÁRNÍ HYBRID 1FÁZ. MULTIPLUS II 48V/3000VA/35A-32A

Novinka

VICTRON MultiPlus-II invertor/nabíječka 48/3000/35-32

MultiPlus-II kombinuje funkce MultiPlus a MultiGrid.

Má všechny funkce modulu MultiPlus plus možnost externího transformátoru proudu pro implementaci PowerControl a PowerAssist a optimalizaci vlastní spotřeby s externím snímáním proudu (max. 32A).

Má také všechny funkce systému MultiGrid se zabudovaným anti-islanding a stále se prodlužujícím seznamem schválení země. Poznámka: Tento výrobek byl po krátkou dobu nazýván MultiGrid-II.

PowerAssist

Zařízení MultiPlus-II zabrání přetížení omezeného zdroje střídavého proudu, např. generátoru nebo pobřežního zdroje napájení. Za prvé, nabíjení baterie bude automaticky sníženo, když hrozí přetížení zdroje. Za druhé výkon generátoru nebo pobřežního zdroje napájení bude zvýšen prostřednictvím energie od baterie.

ESS: Systémy skladování energie (Energy Storage Systems)

Zařízení MultiPlus-II je klíčovým komponentem v systému Victron ESS poskytujícím mu flexibilitu ve připojení solárních nabíječek MPPT nebo fotovoltaických invertorů připojení k síti. Příklady a podrobnější informace najdete v návodu Konstrukce a instalace systémů Konstrukce a instalace systémů ESS.

Nepřetržitý zdroj střídavého proudu (funkce UPS)

V případě výpadku sítě nebo při odpojení pobřežního zdroje napájení nebo generátoru se invertor v zařízení Multi automaticky zapne a převezme napájení na připojené zátěže. K tomu dochází tak rychle (méně než 20 milisekund), že počítače a další elektronická zařízení budou nadále fungovat bez přerušení.

Vzdálený monitoring a ovládání

V kombinaci se zařízením GX (např. Cerbo GX) můžete monitorovat a ovládat zařízení Multi a systém nebo systémy lokálně (přes LAN) nebo vzdáleně přes internet odkudkoli na světě pomocí bezplatné aplikace VRM a bezplatného portálu VRM. Přístup získáte z telefonu, tabletu, notebooku nebo počítače s různými operačními systémy. Úroveň kontroly nemá konce, můžete si přizpůsobit zařízení Multi, automaticky spustit záložní generator, atd…"

16 358,10 Kč
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 13 519,09 Kč 16 358,10 Kč / 1 ks
D&A Meliorem společnost s ručením omezeným - 1230